EN

Kurumsal

2015 yılında Düzce’de kurulan Woodimex Orman Ürünleri olarak 25 çeşitten fazla ağaç kaplama 15 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ahşap kereste ve MDF kap satışı yapmaktayız.

Woodimex Import Export olarak Avrupa, Ortadoğu, Afrika ülkelerine ihracat yapmakta ve her geçen gün daha da büyümeyi sürdürmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!


Öncelikli amacımız sizin için en kaliteli ürünleri ürütmek, bunun için üretim esnasında titiz ve doğru teknikleri kullanarak kaliteden ödün vermeden üretim yapıyoruz. Ağaç kaplama da 0,50mm ‘den 3mm’e kadar kaliteli ağaç kaplamalar üretiyoruz. Satın aldığınız ürünleri hızlı bir sevkiyat programı çerçevesinde tarafınıza ulaşımını sağlıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi sürekli tercih etmesidir.

Bizi Arayın!

Ürünlerimiz için bize 0380 534 50 60 numaralı telefondan ve web sitemiz www.woodimex.com.tr adresinden ulaşabilir ve www.facebook.com/woodimex sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Woodimex | Copyright © 2019